GİZLİLİK VE GÜVENLİK

 

Üyelerimizin-Müşterilerimizin Olivola Gıda Seray Ençetin'e ait www.olivola.com.tr ve www.olivolazeytinyagi.com sitelerine ve diğer grup şirketlerine vermiş olduğu bilgileringizliliği ve korunması ilgili  hususlar aşağıda açık bir şekilde belirtilmiştir.

Sitelerimize girilen kart şifreleriniz ve kart bilgileriniz, tarafımızca kaydedilmeyip, ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir.

Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde, ilgili taraflar tarafından yasal yollarla talep edildiğinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin www.olivola.com.tr , www.olivolazeytinyagi.com ve diper grup şirketlerimiz tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.

 

Üyeliğinizden ayrılmak için tarafımızdan gönderilen e-postalarda yer alan “üyelikten ayrıl” linkini kullanabilirsiniz.

 

Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan www.olivola.com.tr , www.olivolazeytinyagi.com ve grup şirketlerimiz sorumlu değildir.

 

Sitemizden satın alınan ürünler için ödeme sadece kredi kartıyla ve sitemizde belirtilen diğer yöntemler ile yapılabilir.

 

Sitemizden herhangi bir bildirim yapılmadığı takdirde sadece Turkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.

Sitemizde  bilgileriniz 128-bit SSL yazılım ile şifrelenip transfer edilmektedir. Böylece üçüncü partiler tarafından bilgilerinize asla ulaşılamamaktadır.

Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Şifrenizi kaybetmeniz durumunda sistemimiz şifremi unuttum linki aracılığı ile size otomatik olarak farklı bir şifre verecektir.

Gizlilik ve Güvenlik Politikamız ile ilgili sorularınız için 0212 236 99 18 ve info@olivolazeytinyagi.com iletişim bilgilerini kullanınız.

e-bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak ister misiniz?