Nakitin yeni alternatifi kripto paralar, tarım ve hayvancılık sektöründe, komünite yaratmak, şeffaflık sağlamak, kayıt altına almak, güvenliği sağlamak, takip edilebilirliği arttırmak ve en önemlisi de fon çiftçilere fon sağlamak için hayatımıza giriyor. 

Sınırları kaldıran kripto paralar, çiftçilerimizin anlık olarak dünyanın bir ucundaki müşteriden hızlıca tahsilat yapabilmesine olanak tanıyor.

Aşağıdaki tabloda, borsalarda işlem gören tarımsal kripto para birimlerini görebilirsiniz. Bu para birimlerinin her biri farklı bir projeye ait olup, her birinin farklı amaçları ve piyasa değerleri vardır.

Örneğin; Agave Coin, gıda, kozmetik, medikal ve biyoplastik sektörlerinde kullanılabilen agave bitkisi yetiştiriciliğine değer katmak ve dünya çapında referans marka olmak için yola çıkmıştır.

Bitagro Exchange, tarımsal ürünlerin ve gıda ürünlerinin ticareti için küresel, merkezi olmayan bir B2B platformunun yanı sıra üretim coğrafi konumlandırması kısıtlamaları olmadan yatırım çekmektedir. Kayıtlı tedarikçiler ve müşteriler, dünyanın farklı bölgelerinde akıllı sözleşmeler yapabilir, değişim işlemleri oluşturabilir, ilgili bilgileri paylaşabilir ve gıda fiyatlarının geçmişini takip edebilir. Her ürün kayıt defterinde sınıflandırılacak ve Agrocoin'de değerlendirilecektir.

Agrolot Projesi, tarımsal ürünler ve gıda ürünleri ticareti için merkezi olmayan bir B2B platformudur ve şu anda Akıllı Sözleşmeler kullanımını içeren Blockchain teknolojisi üzerine kurulmuş bir kitle fonlaması kampanyası yürütmektedir.

iletişim

olivola